Mníchov - letecký víkend

Mníchov - letecký víkend, Nemecko, 24.8.2017, Raňajky
Číslo termínu: 54234222

Mníchov - letecký víkend

Nemecko

, ProgramMníchov - letecký víkend

Termín:

24.8.2017 - 27.8.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

letecky  -0 odjazdových miest

Cena od:


629 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1. deň: Transfer z Bratislavy do Brna na letisko.Popoludní odlet z Brna priamou linkou do Mníchova, hlavného mesta Bavorska. Po prílete privítanie miestnym sprievodcom a transfer do mesta, ubytovanie v hoteli a prechádzka historickým centrom s pešou zónou, kde budeme môcť obdivovať ako historické budovy, tak aj vyhľadávané obchodné triedy alebo ochutnať bavorské pivo a iné špeciality. Na centrálnom námestí si pozrieme novogotickú Novú radnicu s orlojom aj menšie Starú radnicu s múzeom hračiek, nahliadneme do jedného zo symbolov mesta, gotického kostola Frauenkirche s typickými cibuľovitými kopulami, nahliadneme do tradičných pivníc, medzi ktorými nemôže chýbať jedna z najstarších a najznámejších Hofbräuhaus alebo Augustiniánska piváreň. Určite všetky zaujme trh Viktualienmarkt v centre mesta s množstvo gastronomických špecialít a aj príjemným posedením v typickej vonkajšej pivnici pod košatými stromami, tzv. Biergarten. V blízkosti trhu sa nachádza aj najstarší mníchovský kostol sv. Petra z 13. stor., z ktorého veže je krásny panoramatický výhľad na mesto. Večer individuálne voľno k ďalším posedením v centre mesta a návrat do hotela.

2. deň: Celodenná okružná jazda mestskou dopravou po najzaujímavejších atrakciách mesta. Námestie Königsplatz s mnohými architektonicky zaujímavými stavbami v klasicistickom štýle a radom obrazární a múzeí v jeho okolí. Zámok Nymphenburg, letná rezidencia bavorských kurfirstov s galériou krások kráľa Ľudovíta I., múzejnom komplexom a parkom so sochami, fontánami, rokokovým loveckým zámkom Amalienburg aj botanickou záhradou. Popoludní odchod do Olympijského parku s bývalým olympijským štadiónom, prehliadka múzea automobilky BMW a na záver návšteva jedného zo symbolov mesta - Allianz Areny, štadióna veľkoklubu Bayern Mníchov. Možnosť prehliadky veľmi pekného múzea aj zázemie štadióna. Návrat do hotela a voľný večer k prechádzkam po meste.

3. deň: Voľný deň na prechádzky, nákupy a návštevám niektorých z nespočetného množstva mníchovských múzeí - napr. Alte Pinakothek, jedna z najlepších svetových obrazární s dielami svetových maliarov zo 14.-18. stor., Nová obrazáreň, Nová Pinakotéka s dielmi z 19. až začiatku 20. stor., Mestská Galéria Lenbacha, Pinakotéka moderná, Štátne múzeum egyptského umenia, Secesná vila France Stucka, Nemecké technické múzeum, patriaci k najväčším múzeám vedy a techniky na svete, mestské múzeum, múzeum Piva a Oktoberfestu a mnoho ďalších. Rozhodne si nenechajte ujsť ani prechádzku Anglickým parkom, jedným z najväčších mestských parkov s Čínskou vežou, Biergarten, Japonským čajovým domčekom aj vodnými kanálmi, okolo ktorých je stále plno dovolenkárov i športovcov.

4. deň: Dopoludnia využijeme k posledným nákupom a rozlúčke s mestom, okolo obeda transfer na letisko a odlet späť do Brna. Popoludní prílet do Brna. Následne transfer do Bratislavy.
Cena zahŕňa
transfer Bratislava -Brno a späť, leteckú prepravu Brno - Mníchov -Brno, letiskové taxy za odbavenie letu s príručnou batožinou, transfer z letiska do hotela a späť, okružnú jazdu v Mníchove , 3 × ubytovanie v 2-3 * hoteli s raňajkami, sprievodcovské služby
Cena nezahŕňa
jednolôžková izba 116,- €, mestskú dopravu v Mníchove cca 6,-€/osoba/deň, komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
Pre milovníkov kultúry, gastronómie a športu....MNÍCHOV - RADNICA - FRAUENKIRCHE - BIERGARTEN - VIKTUALIENMARKT - KÖNIGSPLATZ - NYMPHENBURG - OLYMPISJKÝ PARK - ALLIANZ ARENA - ANGLICKÝ PARK
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK