Lázně KARLOVA STUDÁNKA

Lázně KARLOVA STUDÁNKA, Česká republika, Severná Morava, 2.10.2017, Raňajky
Číslo termínu: 56740416

Lázně KARLOVA STUDÁNKA

Česká republika » Severná Morava

Karlova Studánka, HotelLázně KARLOVA STUDÁNKA

Termín:

2.10.2017 - 4.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Kúpeľný

Dĺžka:

3 dni

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


45 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha
známe kúpele sa nachádzajú v centre obce Karlova Studánka.
Vybavenie
reštaurácia, kaviareň, spoločenská miestnosť, klubovňa, čitáreň, inhalatórium, balneoprevádzka a rehabilitačné telocvične. 
Ubytovanie
1 a 2lôžkové izby v 7 kúpeľných liečebných domoch (Slezský dom, Bezruč, U Lesa, Opava, Pošta, Kúpeľná vila Vlasta, vila Evžen) s kúpeľňou a WC, SAT TV, telefónom, s možnosťou prístelky. 
Stravovanie
raňajky, polpenzia - večere výberom z menu. 
Šport
bazén s teplou vodou 32-34 ° C, radom vodoliečebných metodík skrytých v stenách a na dne bazéna, resp. na podvodných ležadlách a laviciach, whirlpool, ďalej fínska sauna, tepidárium a zaujímavé netradičné ochladzovací metodiky, soľná jaskyňa, Vacu Well, Vibrosauna, 2 tenisové kurty, lyžiarske vleky a bežecké trate v mieste i blízkom okolí, celoročne je k dispozícii telocvičňa a fitcentrum Orlík , turistika, možnosti výletov alebo rôznych kultúrnych podujatí. V prípade nepriaznivého počasia možnosť zahrať si biliard, ping-pong, šípky alebo si požičať rôzne spoločenské hry. 
Doplňujúce informácie
v prípade záujmu o ubytovanie v konkrétnom dome možno túto požiadavku uviesť ako prianie klienta, recepcia sa snaží týmto požiadavkám maximálne vyhovieť. Kúpeľný poplatok 15 Kč/os./deň, platí sa pri nástupe na recepcii. Parkovanie za poplatok 50 Kč/noc. 
Zľavy
REKREAČNÝ POBYT: dieťa do 10 rokov na lôžku alebo na prístelke s 1 dospelým v termíne: 1.1-1.5. a 1.10.-16.12. - platí 16 EUR/os./noc, 1.5.-1.10. - platí 18 Eur/os./noc.
Cena zahŕňa
REKREAČNÝ POBYT: 2/4/7x ubytovanie, 2/4/7x raňajky, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z. POBYT PRE ZDRAVIE: 6x ubytovanie, 6x polpenzia, liečebný balíček (1x soľná jaskyňa, 2x bazénový komplex 80 minút, 1x uhličitý kúpeľ, 1x masáž klasická - 1 zostava, 1x zábal z minerálneho bahna Saki - celý chrbát).
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 Eur/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 Eur/deň.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK