Hotel XAVIN

Hotel XAVIN, Maďarsko, Južné Maďarsko, Harkány, 13.10.2017, Polpenzia
Číslo termínu: 56770502

Hotel XAVIN

Maďarsko » Južné Maďarsko » Harkány

, HotelHotel XAVIN

Termín:

13.10.2017 - 15.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Kúpeľný

Dĺžka:

3 dni

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


69 € Konečná cena


Poloha
zrenovovaný wellness hotel v centre mesta, iba cca 150 m od Termálnych kúpeľov a kúpaliska Harkány. 
Vybavenie
reštaurácia, záhradná reštaurácia, bar, konferenčná miestnosť, výťah, parkovisko. 
Ubytovanie
2lôžkové izby so sprchou a WC, LCD TV, chladničkou, Wi-Fi, trezorom, telefónom, fénom, francúzskym balkónom alebo terasou, s možnosťou prístelky. Klimatizácia za príplatok. 
Stravovanie
raňajky formou bufetu, večera formou bufetu alebo a'la carte - s možnosťou výberu z 10 jedál (v závislosti od obsadenosti hotela). 
Šport
wellness - vnútorný bazén, vnútorný bazén s masážnymi tryskami, jacuzzi, fínska sauna, turecká, parné a aromatická kabína, soľná komora a tepidárium, masáže. 
Doplňujúce informácie
miestny poplatok cca 1,5 EUR/os./deň - platí sa pri nástup na recepcii hotela. Parkovanie ZADARMO.
Zľavy
dieťa do 5 rokov na prístelke - ZADARMO, dieťa 5-11 rokov na prístelke - pevná cena 21 EUR/os./noc, dieťa 11-18 rokov na prístelke - pevná cena 25 EUR/os./noc, osoba od 18 rokov na prístelke - pevná cena 29 EUR/os./noc.
Cena zahŕňa
2/4/7x ubytovanie, 2/4/7x polpenzia, voľný vstup do wellness centra, parkovanie.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., miestny poplatok cca 1,5 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Parkovanie ZADARMO.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní Vás bude kontaktovať pracovník našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK