Capri - Rím - Benátky

Capri - Rím - Benátky, Taliansko, Veneto, Benátky, 24.8.2017, Raňajky
Číslo termínu: 53765260

Capri - Rím - Benátky

Taliansko » Veneto » Benátky

, HotelCapri - Rím - Benátky

Termín:

24.8.2017 - 29.8.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


289 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Popis


Odchod o 12.00 hod. z Bratislavy cez Graz, Klagenfurt, Benátky, Rím, nonstop jazdou s krátkymi prestávkami.

Ráno príchod do Neapolu. Výlet na čarokrásny ostrov CAPRI. V prípade priaznivého počasia možnosť kúpania. Podvečer návrat na pevninu. Ubytovanie v okolí Neapolu.

Po raňajkách krátka prehliadka NEAPOLU. Návšteva a prehliadka POMPEJÍ. V prípade vhodného počasia výstup na horu VEZUV. Odchod do RÍMA. Ubytovanie.

Raňajky, návšteva a prehliadka VATIKÁNSKYCH MÚZEÍ so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Pokračovanie v prehliadke: Anjelský hrad, Justičný palác, romantické námestie Piazza Navona, najzachovalejšia antická budova v Ríme Pantheon, Fontána di Trevi, Španielske námestie. Ubytovanie.

Po raňajkách celodenná prehliadka RÍMA: baziliky S. Maria Maggiore a S. Pietro in Vincoli, Antický Rím: Koloseum, Fórum Romanum, Kapitol. Popoludní podľa časových možností prehliadka niektorých ďalších pamätihodností mesta (Chrám sv. Klementa, Lateránska bazilika, Sväté schody). Vo večerných hodinách odchod z Ríma. Nočná jazda.

V ranných hodinách príchod do BENÁTOK, pešia prehliadka mesta. Popoludní odchod späť do Bratislavy. Predpokladaný návrat v neskorých nočných hodinách / po polnoci.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK