Barcelona - perla Středomoří

Barcelona - perla Středomoří, Španielsko, Španielsko pevnina, Katalánsko, Barcelona, 24.8.2017, Raňajky
Číslo termínu: 55200238

Barcelona - perla Středomoří

Španielsko » Španielsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

,Barcelona - perla Středomoří

Termín:

24.8.2017 - 27.8.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


496 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Okruh

1. DEN

Odlet z Prahy do Barcelony, ubytovanie. Podľa letového poriadku prechádzka mestom so sprievodcom - gotická časť mesta, La Rambla, prístav modernizovaný v 90. rokoch s promenádou nad vodou a budovou Aquaria - morského sveta.

2. DEŇ

Poldenný fakultatívny okružná jazda mestom - kopec Montju"ic, kde sa r. 1929 konala svetová výstava a r. 1992 olympijské hry, architektúra modernist Gaudího v štvrti Eixample vrátane katedrály Sagrada Familia a parku Güell, hlavné "katedrála" pre fanúšikov futbalu - štadión Nou Camp. Popoludní voľno na vlastnú poznávanie mesta alebo na návštevu múzeí a galérií.

3. DEŇ

Fakultatívny poldenný výlet do Montserrate, benediktínskeho kláštora v malebnom prostredí národného parku. Jedná sa o slávne pútnické miesto s vyhlásenou čiernou madonou, najstarším chlapčenským chórom na svete a krížovou cestou s impozantným výhľadom na kláštor. Počas pobytu môžete navštíviť galériu umenia, kde sú uchovávajú kláštorné zbierky, alebo si nakúpiť výtečné lokálne produkty, ako je syr, med či víno. Cestou späť zastávka na ochutnávku šumivého vína Cava. Po návrate individuálne voľno v meste, možno využiť na kúpanie, posedenie na pláži alebo návšteve mnohých múzeí a galérií.

4. DEŇ

Voľno do odletu, transfer na letisko, odlet do Prahy.

Cena zahŕňa

Cena zahŕňa:

leteckú prepravu Praha - Barcelona - Praha letiskové taxy a ďalšie poplatky 3 noci v hoteli *** 3 × raňajkách služby česky hovoriaceho sprievodcu

Cena nezahŕňa

cestovné poistenie vstupy, cestovné na mestskú hromadnú dopravu po Barcelone povinný príplatok mestskej taxy (hradený priamo v hoteli, cca 2 € / osoba / noc)
Príplatky

Fakultatívne príplatky

jednoposteľová izba 3 960 Kč hotel **** - dvojposteľová izba 4 300 Sk hotel **** - JI 8 100 Sk poldenný výlet autobusom po Barcelone 1 050 Sk poldenný výlet autobusom do Montserrate vrátane ochutnávky vína Cava 1 350 Sk
Zľavy

Dieťa 2-12 rokov v sprievode 2 dospelých osôb 800 Sk.

Poznámka
Minimálny počet účastníkov: 6. Na vyžiadanie možné predĺžiť o pobyt v Madride - prehliadka mesta, prípadne Toledo, s česky hovoriacim sprievodcom.
Informácie o lete
Odlet: 24. 8. 3:26
Návrat: 24. 8. 3:26
(časy letov sú len orientačné)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK