Azúrové pobrežie a Provensálsko

Azúrové pobrežie a Provensálsko, Francúzsko, 26.8.2017, Raňajky
Číslo termínu: 54234215

Azúrové pobrežie a Provensálsko

Francúzsko

, ProgramAzúrové pobrežie a Provensálsko

Termín:

26.8.2017 - 1.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

7 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


469 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Označenie usporiadajúcej CK: Azúrové pobrežie a Horné Provensálsko
Rámcový program zájazdu
1. deň: V popoludňajších hodinách odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) , cesta do Francúzska.

2. deň: V dopoludňajších hodinách prídeme na pobrežie Stredozemného mora do vyhľadávaného letoviska Nice. Prezrieme si štvrť Cimiez , na kopcoch nad mestom, pri prechádzke na hradnom vrchu sa pokocháme jedinečným pohľadom na Nice a Anjelskú zátoku, budeme môcť navštíviť niektoré z najvyhlásenejších múzeí, akými sú múzeum H. Matissa alebo M. Chagalla a uličkami starého mesta prídeme až do prístavu . Variantne možnosť kúpania. V podvečer prídeme na ubytovanie.

3. deň: Po raňajkách prejdeme do Fréjus, za čias Augustových najmocnejší prístav, ktorého rímsky amfiteáter, fragmenty akvaduktu aj galská hradobného brána nám pripomenú svojho zakladateľa Julia Cézara. Potom sa vypravíme do St. Tropez, kde sa pozrieme do dôverne známych uličiek, ku slávnej četnickej stanici, do prístavu aj k citadele. Podľa časových možností kúpanie. Po panoramatickej ceste polostrovom St. Tropez nás čaká romantické blúdenie v labyrinte uličiek v Ramatuelle. Návrat na ubytovanie.

4. deň: Po raňajkách navštívime jedno z najväčších a najstarších francúzskych miest - Marseille. Zhliadneme tu Notre Dame de la Garde, prejdeme sa starým mestom a prístavom a potom sa záujemcovia poplavia na ostrov If s pevnosťou, odkiaľ vďaka fantázii veľkého rozprávača Alexandra Dumasa utekal Edmond Dantes, budúci gróf Monte Christo. Návrat na ubytovanie.

5. deň: Tajomstvo výroby slávnych parfumov odhalíme v Grasse. V Antibes zamierime k Vaubanovej pevnosti Fort Carré a potom odídeme do mesta filmových festivalov Cannes, kde v stopách slávnych prejdeme bulvár Croisette a zastavíme sa aj u slávneho festivalového paláca, kde sa jeden z najväčších, najstarších a celkovo najprestížnejších festivalov na svete koná. Návrat na ubytovanie. Podľa časových možností kúpanie.

6. deň: Tento deň strávime v Monaku - Monte Carle. Prejdeme sa hlavným mestom kniežatstva s palácom a katedrálou na slávnej monackej skale a budeme mať tiež možnosť navštíviť oceánografické centrum či sa kúpať. Večer sa vydáme na spiatočnú cestu domov.

7. deň: Príchod do Brna v popoludňajších hodinách, následne transfer do Bratislavy .
Cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 4x ubytovanie v 2 lôžkových izbách , 4x raňajky , sprievodcovské služby
Cena nezahŕňa
príplatok za jednolôžkovú izbu 156,-€, 4x večere 100,-€, komplexné cestovné poistenie
Poznámky a informácie
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.
Názor CK
Zaujmavý poznávací zájazd s ubytovaním na jednom mieste .
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK