Astir Beach

Astir Beach , Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Gouves, 23.8.2017, Polpenzia
Číslo termínu: 54766403

Astir Beach

Grécko » Grécko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Gouves

, starstarstarstar

LM


Astir Beach

Termín:

23.8.2017 - 30.8.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

840 €
699 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Označenie usporiadajúcej CK: Astir Beach Hotel
Popis

Hotelový komplex Vám ponúka príjemne prežitie dovolenkových chvíľ plných pohody a relaxu či už pri bazéne, alebo na pláži.Poloha:
Hotelový komplex sa nachádza na severe ostrova v stredisku Gouves, ktoré Vás očarí nie len svojou bohatou históriou, ale aj atmosférou a typickou krétskou pohostinnosťou. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela v miestnom minimarkete. Samotné centrum strediska Gouves je od hotela vzdialené necelé 4 km. Medzinárodné letisko v Heraklione je vzdialené 15 km.

Vybavenie:
2- poschodová hlavná budova, vedľajšie budovy, 164 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 3 bary, bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, detské ihrisko, miniklub, denné a večerné animácie, TV miestnosť, plážový volejbal, bedminton, fitnes. Za poplatok: zmenáreň, minimarket, stolný tenis, mini golf, parná sauna, vírivka, biliard, internetový kútik.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, WC, sušič na vlasy, SAT/ TV, telefón, chladnička, trezor, balkón/ terasa, detská postieľka. Za poplatok: WiFi

Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, za príplatok plná penzia, all inclusive: raňajky 07:15 - 09:30, neskoré raňajky 09:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00, večere 19:00 - 21:30, snack pri bazéne 11:00 - 12:00, snack v lobby 15:00 - 16:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:00, bar pri bazéne 18:00 - 02:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 23:00 v hlavnom lobby bare. Za poplatok: v rámci polpenzie a plnej penzie nápoje k jedlám. Presný popis stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotel oddelená len miestnou komuníkáciou. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok, podobne ako bohatá ponuka vodných športov.

Astir Beach Hotel

V tlačenej verzii katalógu nájdete na strane 30.

Poznámka
V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Heraklion - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy, transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

Platobné podmienky pre aktuálne platné ceny: 100% úhrada ceny zájazduTermín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK